هوای ابری با نم نم بارون

 

 

امروز هوا ابری بود.بارون هم اومد.من عاشق این هوام.هوای ابری با نم نم بارون! توی این هوا یه جور احساس آرامش می کنم.به قول یکی از دوستام این هوا,هوای دو نفرست.تا چند سال پیش من نسبت به این هوا حس خیلی بدی داشتم.احساس می کردم روزای ابری روزای بدشانسی منه.روزای ابری وقتی می خواستم برم مدرسه حسابی می ترسیدم.دیگه باور کرده بودم و این شده بود واسم یه قانون:روزای ابری یعنی روزای بدشانسی و بدبختی.یادمه راهنمایی بودم.ریاضی داشتیم.معلممون برگه های امتحان قبل رو آورده بود.برگه منو که داد یخ کردم! 15 واسه من نمره ی وحشتناکی بود. از پنجره بیرونو نگاه کردم.هوا ابری بود!نمی دونم چی شد و چه اتفاقی افتاد که نظرم نسبت به این هوا عوض شد. ولی خیلی وقته که دیگه توی هوای ابری بدشانسی نمیارم به علاوه یه جورایی خوش شانس تر می شم. وقتی بارون میاد با تمام وجود ازش لذت می برم.یه حس خیلی قشنگ دارم وقتی زیر نم نم بارون قدم می زنم.مثل بچه های کوچیک ذوق زده می شم و این خوش حالی رو خیلی راحت نشون می دم.روزای ابری و بارونی شدن روزای خوش شانسی من.ولی نکته ی مهم اینه که:هر روز از زندگی یه روز خاصه.این روزها نیستن که منو خوش شانس و بدشانس می کنن.این منم که انتخاب می کنم چه روزی خوش شانس و چه روزی بدشانس باشم.

/ 6 نظر / 10 بازدید
احسان

سلام . از اینکه نظر دادی هر چنذ کوتاه ممنونم . کل وبلاگتو مطالعه کردم . بهت پیشنهاد میکنم بیشتر بنویسی چون قلم گیرایی داری و از لحاظ دستور ادبیات متناسب با سلیقه و احساست نویسنده خوبی هستی . بعضی از خصوصیات اخلاقی مناسبی هم داری . و فکر می کنم نسبت به سن و سالت درک و فهم منطقی و اصولی داری . البته خصوصیات تو مثل تمام آدمهاست اما اینکه کی و کجا ازشون استفاده می کنی مهمه که فکر می کنم این رو خوبدرک می کنی . باز به وبلاگت سر می زنم . موفق باشی . راستی می دونم با غصه خوردم چیزی حل نمیشه اما من تنها زندگی می کنم و نوشتن برای او و خودم تنها راه برای زندگی هست .

آناهیتا

با درود فرزانه ی عزیزم ممنون که اومدی به وب لاگ من ... تولد وب لاگت هم مبارک باشه [گل] ... شاد باشی

شادی باقری

سلام فرزانه جان من شادی هستم . بد نیست اگه تو وبلاگت یکم مطالب علمی بذاری .[لبخند]

شادی باقری

سلام فرزانه جان . قشنگه . متشکرم که جواب دادی ولی می دونی من 3سال از تو کوچکترم .[ناراحت] ولی تو خیلی خوبی که خجالت نمی کشی از اینکه به موضوعات سایت بدرد نخور من نظر میدی .[قلب]

شادی باقری

بازم خيلي ممنون . راستي نميدونستم تازه وبلاگ ساختي [تعجب][تعجب] تولدش مبارك [ماچ][قلب][هورا][خنده]

شادی باقری

راستي آدرس وبلاگ جديدم اينه : http://farzanegan-rasht.ir